КОНТРАКС унижи пренавития за успех отбор на SAP Labs и оглави класирането в група А

от 10/11/2004

В изпълнен с грубости мач Контракс пречупи самонадеяния тим на SAP Labs с 2:0 в мач за лидерското място в група А.

С най-голям принос за успеха бе Румен Атанасов, който отбеляза рекордните за турнира 4 гола в два мача.

Отборът на Контракс водеше играта от началото до края, отбелязвайки по един гол във всяко от полувремената. Уверени в успеха момчетата запазиха модела на стабилна игра в защита, точни пасове и светкавични контраатаки и не се поддадоха на провокациите и многобройните нарушения от страна на SAP Labs.

Срещата започна с равностойна игра като след първите 10 минути Контракс вече водеше с 1:0. Подкрепяни от своята агитка момчетата владееха играта във всяка една фаза и зокономерно отбелязаха втори гол. От този момент мач приключи.