КОНТРАКС завърши като едноличен лидер в предварителната група

от 11/11/2004

В последния си мач от предварителните групи отборът на КОНТРАКС удържа трудна, но категорична победа с 2:1 над отбора на “Сайънт”. Мачът започна добре за отбора и след два красиви гола полувремето завърши 2:0 за нашия тим. През втората част футболистите на “Сайънт” се вдигнаха на отчаян щурм и успяха да върнат интригата след попадение в средата на полувремето. До края на мача и двата тима имаха шансове за промяна на резултата, но в крайна сметка срещата завърши при резултат 2:1 за “КОНТРАКС”.

Независимо от резултите в последните срещи в групата “КОНТРАКС” остава недостижим със събраните 10 точки в квалификациите и тази вечер от 19:00 играе на полуфинал. Пожелаваме успех на тима и се надяваме тази година момчетата да материализират добрата си игра със спечелването на златните медали!